Piszę na świeżo opinie, kilka godzin temu napisałam maturę z chemii i poszłam na nią naprawdę spokojna. Także po napisaniu i sprawdzeniu odpowiedzi jestem bardzo zadowolona!!! W październiku trafiłam na stronę Pani Klaudii i bardzo chciałam zapisać się na korepetycje. Czytając o tym jak mają być prowadzone zajęcia wiedziałam, że o to mi chodzi. Nie mieszkam we Wrocławiu, mam godzinę drogi, wiec bałam się o dojazd. Mogłam przyjeżdżać głównie na weekendy, a Pani Klaudia bala się że nie zdążymy bo nie zawsze jest wtedy, więc postanowiłam poszukać kogoś innego. Byłam u dwóch korepetytorek i kompletnie mi nie odpowiadały. Od początku byłam nastawiona na Panią Klaudię i spróbowałam jeszcze raz. Dopasowałyśmy godziny, żebym mogła przyjeżdżać w tygodniu a czasem także na weekend. Wszystko bardzo elastycznie, wiec nie miałam problemu z dojazdem. Po pierwszych zajęciach wiedziałam, ze to był strzał w dziesiątkę!!!! Zadania i materiały jeszcze dwa dni temu dostawałam. Przez cały okres korepetycji przerobiłam ogromnie dużo zadań. Po każdych zajęciach do domu było faktycznie dużo, ale zdecydowanie opłacało się. Zadania potem były sprawdzane i jak miałam jakieś pytania to bez problemu pytałam i wszystko było wyjaśniane. Na zajęciach także robiliśmy około 30 zadań z danego działu, jeśli tylko czegoś nie wiedziałam czy nie miałam w szkole nie było z tym problemu, wszystko było na spokojnie tłumaczone. Dostałam około 37 matur do zrobienia, które także były sprawdzane oraz różnego rodzaju materiały. Wielką zaletą jest przemiła i sympatyczna atmosfera, bezproblemowy kontakt i elastyczność . Zero stresu. Pani Klaudia jest przesympatyczną osoba, nie odczuwa się kiedy zleci 1,5h. Polecam wszystkim którzy szukają naprawdę fajnych i porządnych korepetycji. Jeszcze raz dziękuję Pani Klaudii za super korepetycje!!! GORACO POLECAM!!!!!

Kamila
Kamila

Myślę, że kiedy przychodzi nam pisać o takich korepetytorach jak Pani Klaudia, to nie trzeba dużo mówić. Wszystko jest takie, jakie powinno być. Jeśli potrzebujesz przerobić całą chemię np. z zakresu liceum (jak w moim przypadku) – dostaniesz to tutaj. Jeśli potrzebujesz NAPRAWDĘ ZROZUMIEĆ jakiś dział chemii – dostaniesz to tutaj. Jeśli chcesz na korepetycje chodzić z przyjemności, a nie obowiązku – dostaniesz to tutaj. Jeśli chcesz podejść do matury bez stresu i z pewnością siebie – NAUCZYSZ SIĘ TEGO TUTAJ. Mijają dni za dniami, a Ty będziesz bogacił się w wiedzę i zadania domowe będziesz wykonywał z wielką przyjemnością, bo bez trudu! POLECAM 🙂

Ewelina
Ewelina

Dzięki Pani Klaudii spełniłam swoje największe marzenie – zdałam maturę z chemii na bardzo wysoki wynik i dostałam się na medycynę weterynaryjną! Bardzo sumienne przygotowanie, bez zbędnego chaosu czy zamieszania, mnóstwo materiałów do domu, świetny sposób tłumaczenia i miła atmosfera w czasie korepetycji. Polecam!

Magda
Magda

Z całego serca mogę polecić korepetycje z chemii u Klaudii. Dzięki nim nadrobiłam spore zaległości jakie miałam po liceum. Dodatkowo korepetycje zaczęłam na 4 roku studiów, więc musiałam nadrobić chemię praktycznie od podstaw. Materiał przerabialiśmy działami, robiąc zadania na zajęciach ale większość mojej pracy polegała na rozwiązywaniu zadań w domu, które przynosiłam na zajęcia i regularnie były sprawdzane przez Klaudie. Gdy trafiłam na zajęcia we wrześniu byłam załamana tym jak mało pamiętam i wiedziałam że będzie ciężko, bo nie wyniosłam z liceum wiedzy, która pozwoliłaby mi na napisanie dobrze matury. U Klaudii trzeba nastawić się na systematyczną pracę, powtarzanie materiału w domu i robienie dużej ilości zadań które co zajęcia dostawałam. Na zajęciach Klaudia tłumaczyła zadania z którymi miałam problem, nie czułam żadnego stresu. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, profesjonalnie. Zaletą również była znajomość przez Klaudię wszystkich przepisów odnośnie sprawdzania prac maturalnych, więc wiedziałam na co zwracać uwagę na samej maturze. Dzięki korepetycjom, poprawiłam maturę i dostałam się na weterynarię we Wrocławiu. Szczerze polecam ! 😉

Paulina
Paulina

Polecam korepetycje z biologii z Adą. Ada dzięki pozytywnemu nastawieniu i sprytnym technikom zapamiętywania trudnych partii materiału zachęca ucznia do odkrywania tajników ze świata nauki biologii. Dzięki temu czas spędzony na zajęciach z Adą to przyjemność. Korepetytorka jednak mimo sporych zasobów wiedzy, którymi dysponuje zaznacza uczniom najistotniejsze kwestie i zagadnienia, tak by na maturze nie zapomnieć najważniejszych informacji. Ponadto samo Centrum Korepetycji dysponuje zestawem pomocy naukowych i plikami zadań, które systematycznie przesyła uczniom na maila.

Tosia

Fajna atmosfera, dobre materiały do nauki, duża wiedza korepetytorów. Nie ma się do czego przyczepić. 😉 Gorąco polecam, bardzo miło wspominam czas spędzony w WCK. Dają dużo motywacji do nauki. 😉

Ania
Ania

Dzięki korepetycjom z biologii z Kasią udało mi się poprawić wynik na 93% i kierunek lekarski we Wrocławiu mam w kieszeni! Bardzo polecam WCK, świetne podejście do maturzystów i baaaardzo przyjazna atmosfera!

Kamila

Świetne przygotowanie do egzaminu, genialna atmosfera. Każdy korepetytor ma swoje indywidualne podejście do przedmiotu i sposób przekazywania wiedzy. 🙂 Jak najbardziej polecam, sukces murowany.

Wiktoria
Wiktoria

Chodziłam na korepetycje z biologii do Ady. Byłam kompletnie “zielona” z biologii ale postanowiłam zdawać maturę, rzeczy niemożliwych dokonała Ada ponieważ zdałam ją czując że jestem bardzo dobrze przygotowana do niej 😉 polecam wszystkim, młodzi i bardzo zdolni ludzie.

Patrycja
Patrycja

To co kiedyś było niemożliwe stało się możliwe. Dzięki Pani Klaudii zrozumiałam, że wystarczy solidnie pracować i chcieć a wszystko o czym marzymy możemy osiągnąć. Za każde kolejne zrozumiane tematy, które były kiedyś abstrakcją jestem Jej bardzo wdzięczna. Szczerze polecam Panią Klaudię, praca z nią to przyjemność.

Karolina
Karolina

Polecam wszystkim z całego serca!!! Przemiła atmosfera i super przygotowanie do każdego egzaminu <333 :):):)

Maja
Maja

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!